23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT Yaklaşıyor

İlker Özcan | 2019-01-02

EMITT olarak bilinen Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı 2019 yılında 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bacasız sanayi olarak bilinen turizmin paydaşlarını bir araya getirecek ve nitelikli iş birliği fırsatları sunacak olan 85 ülkeden 1.065 katılımcının bulunduğu EMITT’i 2018’de 50.000’den fazla kişi ziyaret etti. 2019’da ise bu sayının daha da artması bekleniyor.

Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT’te fuar ile eş zamanlı olarak bir çok konuşmacının katılacağı konferanslar düzenlenecek. Türkiye’nin turizm yol haritası, turizm ekonomisi, digitalleşme, alternatif turizm akımları gibi profesyonellerin ilgisini çekecek konularda bilgiler paylaşılacak.

Seyahat acentalarını, otelleri, ulaşım firmalarını, rehberleri bir arada bulabileceğiniz fuarda profesyoneller markalarının tanınırlığını arttırmak, iş birliği yapmak gibi fırsatlara sahip olacaklar. Tatilini erkenden planlamak isteyenler için de erken rezervasyon, yeni destinasyonları keşfetmek gibi bir çok fırsat EMITT’de sizi bekliyor olacak.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan Rehbername A.Ş. ('REHBERNAME') nin sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, Rehbername A.Ş. ('REHBERNAME') nin nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde Rehbername A.Ş. ('REHBERNAME') nin sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.