5 Yıldızlı İslami Otellerden Hangisi Sizin İçin Doğru Tercih?

5 Yıldızlı İslami Otellerden Hangisi Sizin İçin Doğru Tercih?

5 yıldızlı olan muhafazakar oteller arasından hangisi sizin için daha doğru bir tercih olur? Bu sorunun yanıtı için hazırladığımız listeye hemen göz atın.

Bu yıl tatil yapmak için son derece konforlu bir oteli seçmeye ne dersiniz? İslami kaidelere uygun bir hizmet alabileceğiniz 5 yıldızlı İslami oteller arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Bu sayede konforlu, lüks, keyifli ve tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir tatil yaşama şansını da yakalamış olacaksınız. Peki, 5 yıldızlı olan muhafazakar oteller arasından hangisi sizin için daha doğru bir tercih olur? Bu sorunun yanıtı için hazırladığımız listeye hemen göz atın.

Adenya Hotel Resort & Spa

Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet veren bu otelde son derece konforlu bir tatil geçirmeniz mümkün! Çünkü konuklarını rahat ettirmek isteyen otelde her türlü detay düşünülmüş durumda ve özellikle mahremiyete önem verildiğini belirtelim. Sadece kadınların kullanımı için ayrılmış ve tam korunaklı plaj ile güneşlenme alanları bulunuyor. Karışık kullanım bir havuz da var ve kadınlar bu havuzu tesettür mayo ile kullanabiliyorlar.

Otelde kadınlar için açık ve kapalı havuz da olduğunu eklemek gerekir. Bu havuzlarda sadece kadın personel hizmet veriyor ve tamamen korunaklı olduğundan kadınların mahremiyet endişesi yaşamadan kullanmaları mümkün olabiliyor. Sadece helal yiyeceklerin servis edildiğini ve otelde alkolsüzlük kuralının da uygulandığını ekleyelim.

İkbal Termal

Termal otel konforunda bir tatil yapmak isteyenler ise tercihini İkbal Termal yönünde kullanabilir. Afyon’da hizmet veren bu oteli tercih edenler kaplıca suyunun sağladığı faydalardan istifade edebiliyor.

Bu otelde de kadınlara özel kapalı havuz var ve bu sayede kadınların gönüllerince havuzu kullanmaları mümkün olabiliyor. Alkolsüzlük kuralının uygulandığını ve yalnızca helal gıdalarla yemek hazırlandığını ekleyelim. İslami kaidelere uygun bir hizmet sunan otelde ibadethaneler de yer alıyor.

İkbal Termal 5 yıldızlı otellerden biridir. Konforlu odalar, kusursuz hizmet ilkesi gibi konukların rahat etmesini ön planda tutan otellerden biri olduğunu da eklemek gerekir. Eğer otelin görsellerine göz atmak ve fiyatlarını öğrenmek isterseniz HalalBooking.com adresine tıklayabilirsiniz. Site üzerinden rezervasyon işlemleri de yapılabiliyor ve en uygun fiyatla otelde konaklama imkanı doğuyor.

Bera Alanya Otel

Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmet veren bu otel de 5 yıldızlı ve tamamen muhafazakar yaşam şekline uygun hizmet veren oteller arasında yer alıyor. Tesisin hiçbir noktasında alkol kullanımına izin verilmiyor. Aynı zamanda helal yiyeceklerle yemekler hazırlanıyor ve kadınlar için tamamen korunaklı açık havuz bulunuyor. Kadınlar tesettür mayo ile isterlerse karışık kullanımlı havuza da girebiliyorlar. 5 yıldızlı bir otelde olması gereken tüm alanlar ve tesislerin bu otelde de mevcut olduğunu ekleyelim.

Otel odalarında temizliğe önem veriliyor ve kadınlar ile erkekler için ayrı ibadethaneler sunuluyor. Tatilcilerin kullanabileceği spa alanları ve sağlık alanları da var. Aynı zamanda çocuklu aileler için de uygun. Çocukların gönlünce zaman geçirebileceği alanların da olması aileler için büyük bir önem taşıyor.

The Oba Hotel

Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da hizmet veren The Oba Hotel, kadınlar için tamamen korunaklı plaj ve güneşlenme alanına sahip. Bodrum’un muhteşem plajlarında ve denizinde zaman geçirmek isteyen, İslami kaidelere uygun hizmet almayı amaçlayanlar için ideal konaklama merkezlerinden biridir. Helal yiyecekler ve alkolsüzlük kuralı gibi unsurlar bu otelde de bulunuyor. Leziz yemek çeşitleri, kadınlara özel ya da karışık kullanım havuz seçenekleri de var. Bu sayede tüm yılın stresinden kısa zamanda arınmak da mümkün hale geliyor.

Altis Resort Otel & Spa

Sizlere son önerimiz yine Antalya’da ancak bu defa Belek ilçesinde hizmet veren bir otel olacak. İslami koşullara uygun hizmet alabileceğiniz otelde muhafazakar yaşam tarzına sahip olanların gönül rahatlığı ile konaklaması mümkün oluyor. Kadınlara özel, korunaklı yüzme alanlarının sunulduğunu da ekleyelim. Bu oteli ve sıraladığımız diğer otelleri daha yakından incelemek isterseniz HalalBooking.com adresine yönelebilirsiniz. Site üzerinden fiyatları inceleme şansınız da var.

Popüler Yazılar

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan REHBERNAME A.Ş. ('REHBERNAME') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, REHBERNAME A.Ş. ('REHBERNAME') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde REHBERNAME A.Ş. ('REHBERNAME') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.